Jūs skaitote:

Apsaugos sistemos garažui

Apsaugos sistema, signalizacija garažui

Garažas – tai patalpa ne tik saugiai ir šiltai laikyti automobilį. Dažnu atveju jis tampa objektu, kuriame sandėliuojamas ir kitas brangus turtas, kuriam vietos namuose paprasčiausiai neužtenka. Todėl nenuostabu, kad garažai ganėtinai dažnai tampa plėšikų taikiniu – objektas paprastai nėra taip akylai saugomas jo savininkų, o būtent tokios patalpos yra itin patrauklios įsilaužėliams.

Nors dažnas garažą sieja su nuosavo namo dalimi, jį neretai turi ir daugiabučių namų gyventojai. Tiesa, šiuo atveju, garažas paprastai būna nutolęs nuo namų gana nemažu atstumu, todėl saugoti jame esantį turtą patiems gali būti dar sudėtingiau.

Dėl šių priežasčių garažui reikalinga atitinkama apsaugos sistema. Turint omenyje, kad šie objektai labai dažnai tampa prioritetiniu plėšikų taikiniu, apsaugos sistema garažui yra daugiau būtinybė nei tik privalumas.

Tačiau, norint užtikrinti visokeriopą objekto apsaugą, vien apsaugos sistemos gali nepakakti. Kad būtumėte ramūs bet kuriuo paros metu ir bet kurią savaitės dieną, rekomenduojame objekto apsaugos sistemą prijungti prie saugos tarnybos Stebėjimo ir valdymo centro, kuris apsaugos sistemos signalus stebi 24 val. per parą, 7 dienas per savaitę. O gavus pavojaus aliarmą – nedelsiant išsiunčiamas greitojo reagavimo ekipažas į saugomą objektą.

Signalizacijos garažui kaina

Apsaugos sistemos garaže įrengimo kaina priklausys ne nuo vieno aspekto: garažo dydžio, lokacijos, kitų faktorių. Tad įrengimo sąmatą galime paskaičiuoti gavus objekto planą.

D.U.K.


Kokią apsaugos sistemą garažui rinktis?

Kadangi garažas dažnai yra pakankamai vėsi patalpa, šiam objektui nerekomenduojame rinktis belaidės apsaugos sistemos – dėl žemos temperatūros ji gali tinkamai neveikti. Šiuo atveju laidinė signalizacija puikiai tiks visuose garažuose, beje, tikriausiai, nereikės galvoti ir apie laidų slėpimą. Tačiau, jei garažas yra požeminis, gali atsirasti ryšio trikdžių. Tokiu atveju rekomenduojame papildomai įsirengti ryšio stiprintuvą.

Kiek kainuoja signalizacija garažui?

Signalizacijos garažui kaina priklausys tiek nuo Jūsų poreikių, tiek nuo įvairių paties garažo aspektų, pavyzdžiui – dydžio ar vietos, kurioje jis yra. Todėl, apsaugos sistemos įrengimo kainą paskaičiuoti galėsime tik įvertinę visus šiuos aspektus.

1646