Jūs skaitote:

Apsaugos sistemos, signalizacijos komplektas

Apsaugoti savo namus – būtinybė siekiant užtikrinti savo ir savo šeimos gerovę. Tačiau nenuostabu, kad kiekvieno mūsų poreikiai ir lūkesčiai, susiję su saugumu, yra skirtingi.

Jums pritaikyta apsaugos sistema

„Ekskomisarų biuras“ Jums gali pasiūlyti vieną iš keleto apsaugos sistemos paketų, o taip pat ir galimybę jį prijungti prie stebėjimo ir valdymo centro. Tačiau, suprantame, kad kiekvieni namai ir jų gyventojai yra unikalūs, todėl, jeigu jaučiate, kad „Ekskomisarų biuro“ siūlomi variantai neišpildo Jūsų lūkesčių, raginame susikomplektuoti būtent Jums reikalingą patalpų apsaugos sistemos sprendimą. Tai darydami, galite pasirinkti norimą kiekį jutiklių, langų/durų magnetinių kontaktų skaičių, sirenas, klaviatūras ir kitus sistemos elementus, kurie atitiks jūsų saugumo poreikius. Siūlome tiek laidines, tiek belaides apsaugos sistemas. Taip pat, galite pasirinkti prijungti ir vaizdo stebėjimo kameras.

Be viso to, sukomplektuotą namų apsaugos sistemą galime prijungti prie „Ekskomisarų biuro“ stebėjimo ir valdymo centro, taip užtikrindami 24/7 nepertraukiamą apsaugos sistemos stebėjimą ir žaibišką reagavimą į kiekvieną sistemos suveikimą. Šios paslaugos kaina – nuo 15 eur/mėn.

Jeigu vis dar nesate tikri, kokia būtent namų apsaugos sistema tinkamiausia Jums, visada galite susisiekti su „Ekskomisarų biuro“ profesionalais. Papasakosime apie dažniausiai kylančius pavojus ir mūsų siūlomus būdus nuo jų apsisaugoti, bei patarsime kokį sprendimą pasirinkti atliepiant visus Jūsų patalpų saugumo lūkesčius.

D.U.K.


Ar „Ekskomisarų biuras“ teikia apsaugos sistemos įrengimo paslaugą?

Taip – pasirinktą apsaugos sistemą įrengsime Jūsų namuose ar kitame apsaugos reikalaujančiame objekte bei pasirūpinsime nepriekaištingu jos veikimu.

Kas sudaro apsaugos signalizacijos komplektą?

Tai, kaip atrodys apsaugos signalizacijos komplektas, priklauso nuo Jūsų poreikių – galite patys pasirinkti reikalingą skaičių jutiklių, langų ar durų magnetų, sirenų, klaviatūrų bei kitų sistemos elementų. Taip pat, prie sistemos galite prijungti ir vaizdo stebėjimo kameras.

Beje, kad užsitikrintumėte savo objekto saugumą 24/7, rekomenduojame visą sukomplektuotą sistemą prijungti prie „Ekskomisarų biuro“ stebėjimo ir valdymo centro.

1646