Jūs skaitote:

Bevielė signalizacija su judesio davikliu

Saugios, nuo vagysčių, įsibrovimų ir kitų, nemalonių aplinkybių apsaugotos patalpos – be išimties visiems žmonėms aktuali vertybė. Naujos kartos bevielė signalizacija su judesio davikliu yra šiuolaikiškas, greitas ir efektyvus sprendimas, užtikrinantis apsaugą bet kokios paskirties patalpose. Bevielė signalizacija – itin universalus ir lengvai montuojamas signalizacijos tipas, kurį galima paprastai ir greitai įdiegti pilną apdailą turinčiuose objektuose, nesukeliant jokių neigiamų estetinių pokyčių. Judesio daviklis – kiekvieną signalizaciją lydintis komponentas, kuris efektyviai fiksuoja pašalinius, įtarimą keliančius judesius ir padeda įžvelgti pavojaus grėsmę.

Privalumai, kuriuos garantuoja bevielė signalizacija su judesio davikliu

Bevielė signalizacija – išmani, mobili ir itin greitai bet kokiame objekte integruojama apsaugos sistema, garantuojanti maksimalią apsaugą bet kuriuo paros metu. Judesio jutiklis, aliarmas ir kiti šios išmanios apsaugos sistemos komponentai savo paskirtį atlieka belaidžiu būdu, todėl šią signalizaciją galima greitai įdiegti jau įrengtose patalpose, neįtakojant neigiamų estetinių pokyčių. Mobilumas – dar vienas bevielės sistemos išskirtinumas, kuris suteikia galimybę šią apsaugos sistemą operatyviai bei sklandžiai perkelti iš vieno saugomo objekto į kitą.  Taip pat šią apsaugos sistemą galima patogiai valdyti mobiliąją programėle.

Belaidė signalizacija su vienu judesio davikliu yra itin tinkamas pasirinkimas nedidelio dydžio butams, mažesnėms komercinėms patalpoms, garažams, sandėliukams ar kitiem, didelių erdvių neturintiems objektams. Signalizacija, kurią sudaro vienas judesio jutiklis ir bent vienas magnetinis durų kontaktas – baziniai apsaugos sistemos komponentai, kurių pakanka norint turėti pakankamai efektyvią apsaugos sistemą mažose patalpose. Siekiant didesnio apsaugos sistemos efektyvumo, bazinių komponentų komplektaciją visada galima papildyti priešgaisriniais, vandens nuotekio jutikliais, vidaus sirenomis ar kitais, individualiai patalpai aktualiais saugos sistemos elementais. Prie tokio tipo apsaugos sistemos bet kuriuo metu galima prijungti bet kokį kiekį jutiklių, daviklių ir kitų sudedamųjų dalių ir, tokiu būdu, šią signalizaciją pritaikyti didesnėms patalpoms. Belaidė sistema su vienu judesio davikliu –  paprasčiausias ir ekonomiškai palankiausias sprendimas tuomet, kai norima apsaugoti patalpose esantį turtą ir išvengti įsibrovimo atvejų. O šią komplektaciją papildžius vandens jutikliais, dūmų davikliais ir kitais apsaugos sistemos elementais, be didelių pastangų galima sukurti visapusiškai efektyvią apsaugos sistemą, apsaugančią nuo gaisro, vandens užliejimo pavojų, įsibrovimų bei kitų objektui grėsmę keliančių rizikų

„Ekskomisarų biuras“ – visada užtikrinti apsaugos sprendimai

„Ekskomisarų biuras“ gali pasiūlyti aukščiausius kokybės reikalavimus atitinkančias bevieles apsaugos sistemas su judesio davikliu, pagrįstas racionalia kaina. Mūsų saugos tarnyba jaučia pareigą tinkamai apsaugoti visus objektus, todėl visada savo klientams padeda priimti optimaliausią, individualiam objektui labiausiai pritaikytą apsaugos sprendimą. Teikiame profesionalias konsultacijas visais saugos klausimais ir operatyviai pasirūpiname visapusiška apsaugos sistemos integracija Jūsų objekte, nuo signalizacijos įrengimo iki jos pajungimo prie visą parą budinčio ir žaibiškai į pavojaus signalus reaguojančio „Ekskomisarų biuro“ stebėjimo ir valdymo centro. Domina efektyvūs ir rezultatyvūs apsaugos sprendimai? Susisiekite ir leiskite mums pasirūpinti Jūsų objekto saugumu.

1646