Jūs skaitote:

Elektroninės apsaugos sistemos

Elektroninės apsaugos sistemos – tai sistemos, kurios įspėja apie potencialius pavojus jūsų saugomose patalpose, objektuose ar jų teritorijose. Šios sistemos reaguoja į judesius, durų ir langų atidarymus, garsą, stiklų dužimą, taip pat gali fiksuoti ir įvairius nelaimingus atsitikimus, pavyzdžiui vandens nutekėjimą, elektros įtampos dingimą, dujų nutekėjimą, gaisrą ir kt. 

Elektroninės apsaugos sistemos privalumai


Elektroninė apsaugos sistema yra geriausias būdas užsitikrinti savo namų ar kitų objektų saugumą, žmonių ramybę ir gerovę. Šios sistemos turi ne vieną privalumą:

  • Elektroninės apsaugos sistemos tipas gali būti pritaikytas pagal Jūsų namų ar kitų patalpų įrengimą bei Jūsų asmeninius poreikius ir lūkesčius.
  • Elektronines apsaugos sistemas galima lengvai valdyti nuotoliu būdu, naudojant išmaniąsias programėles.
  • Tai yra patikima apsauga nuo įsibrovėlių.
  • Identifikuojamos įvairūs pavojai, pavyzdžiui, gaisras, dujų ar vandens nutekėjimas.
  • Prijungiant sistemą prie „Ekskomisarų biuro“ Stebėjimo ir valdymo centro, objektas bus akylai stebima 24 val. per parą, 7 dienas per savaitę.
  • Gavę pavojaus signalą iš saugomo objekto, žaibiškai reaguojame išsiųsdami profesionalų greitojo reagavimo ekipažą, taip užtikrindami Jūsų gerovę ir saugumą.
  • Apsaugojus savo patalpas elektronine apsaugos sistema, galėsite būti užtikrinti saugumu, gyventi be streso bei džiaugtis ramybe.
  • Dažnu atveju tokios sistemos įsirengimas jau atbaido potencialius įsilaužėlius.

Elektroninės apsaugos sistemos kaina


Suprantame, kad prieš priimant sprendimą, norisi žinoti kiek visa tai kainuos. Tad, detalų pasiūlymą galėsime Jums pateikti įvertinę Jūsų asmeninius poreikius bei namo ar kitų patalpų dydį, planą ir kitus aspektus, todėl greičiausias ir paprasčiausias būdas sužinoti kompleksinio sprendimo kainą yra kreiptis tiesiai į mus.

D.U.K.


Kas yra elektroninė apsaugos sistema?

Elektroninė apsaugos sistema – tai sistema, kuri įspėja apie potencialius pavojus patalpose, objektuose ar jų teritorijose, kuriose ji yra įrengta. Į šiuos pavojus įeina tiek bandymai įsilaužti į saugomus objektus, tiek nelaimingi atsitikimai, kaip vandens nutekėjimas, gaisras ir pan., dėl kurių gali nukentėti brangus turtas ar patalpų gyventojų sveikata ir gerovė.

Kodėl verta rinktis „Ekskomisarų biuro“ siūlomą elektroninę apsaugos sistemą?

Esame ilgametę patirtį sukaupę savo srities profesionalai. Jūsų saugumas – mūsų prioritetas, tad savo veiklą vykdome būtent pagal šį principą, užtikrindami visapusišką Jūsų ir Jums brangių objektų gerovę. Jei pasirinksite „Ekskomisarų biuro“ paslaugas, užtikrinsime saugumą 24 val. per parą, 7 dienas per savaitę. Būkite ramūs.

1646