JŪS SKAITOTE:

Kokį belaidės apsaugos sistemos paketą rinktis, priklausomai nuo būsto tipo?

“Ekskomisarų biuras” – vienas iš apsaugos sprendimų lyderių Lietuvoje. Turime reikiamą patirtį, diegiame moderniausius apsaugos sprendimus, darbiname tikrus savo srities profesionalus bei atsakingus specialistus. Dėl šios priežasties pelnėme daugybės žmonių pasitikėjimą jų nuosavybės – namų apsaugai. Bene pagrindinės ir dažniausiai naudojamos apsaugos priemonės yra garsinė apsaugos sistema, t.y. signalizacija. Tačiau šiuolaikinės sistemos jau yra pažangesnės nei tik garso aliarmas. Jos gali būti valdomos nuotoliniu būdu ir gali padėti apsisaugoti nuo pačių įvairiausių pavojų.

Šiame straipsnyje apžvelgsime, kokią namų signalizaciją rinktis iš “Ekskomisarų biuro” siūlomo sąrašo?

Patogus valdymas su „Būk ramus“ programėle – maksimali nauda klientams

Vienas iš išskirtinių privalumų, kurį klientams gali pasiūlyti “Ekskomisarų biuras”, tai yra iOS bei Android įrenginiams prieinama „Būk ramus“ programėlė.

Šią programėlę gali įsidiegti kiekvienas “Ekskomisarų biuro” klientas ir su jos pagalba stebėti bei valdyti savo objekto ar net kelių objektų apsaugos sistemas. Programėles pagalba nuotoliniu būdu galėsite gauti pranešimus realiu laiku bei naudotis kitomis, naudingomis ir svarbiomis funkcijomis, o kilus pavojui – akimirksniu išsikviesti greitojo reagavimo ekipažą.

Programėlės naudotojo aplinka yra labai patogi, paprastai perprantama ir lengvai įvaldoma kone kiekvienam. Dėl šios priežasties yra nesunku maksimaliai naudingai pasinaudoti visomis jos funkcijomis.

Programėlės funkcijos:

 • Kiekvieno objekto apsaugos sistemos įjungimas/išjungimas realiu laiku;
 • Kiekvieno objekto apsaugos sistemos statuso stebėjimas realiu laiku;
 • SOS mygtukas greitojo reagavimo ekipažo iškvietimui nuotoliniu būdu, be jokios papildomos įrangos;
 • Pranešimai į telefoną ar kitą išmanųjį įrenginį realiu laiku. Jūs galite gauti pranešimus apie:

o   Signalizacijos įjungimą ir išjungimą;

o   Užpuolimus;

o   Gaisrus;

o   Aliarmus;

o   Elektros dingimą ir atsistatymą;

o   Kitus pranešimus.

Ir tai – tik dalis privalumų!

Skirtingi apsaugos sistemų planai – skirtingiems poreikiams

Kadangi puikiai suprantame, jog kiekvienam objektui ir kiekvienam klientui kyla skirtingi poreikiai, turime skirtingus belaidės apsaugos paslaugų paketus, pritaikytus prie unikalių vartotojų poreikių. Mūsų sprendimų planai Būk Ramus 1, Būk Ramus 2, Būk ramus 3 ir Būk Ramus Expert apima skirtingą apsaugos sprendimų mastą bei leidžia padidinti bet kurių patalpų saugumą 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę.

Susipažinkime su kiekvienu sprendimu iš arčiau, kad žinotumėte, kokią signalizaciją pasirinkti jūsų objektui.

Būk Ramus 1 – maksimalus saugumas už minimalią kainą

Mūsų Būk Ramus 1 belaidė apsaugos sistema gali padėti apsaugoti įėjimo zoną bei vieną, pasirinktą patalpą jūsų objekte. Sistema veikia 24/7 režimu, o jai suveikus arba paspaudus SOS mygtuką programėlėje – išsiunčiamas greitojo reagavimo ekipažas.

Šį paslaugų paketą sudaro:

 • GPRS siųstuvas su SIM kortele – jis nuolat komunikuoja su Stebėjimo ir valdymo centru, perduoda duomenis.
 • Vidaus sirena – aliarmo ir pažeidimo atveju garsinis signalas praneša apie įjungtą apsaugą, informuoja savininkus, aplinkinius.
 • Belaidė LCD klaviatūra – apsaugos sistemos įjungimui ir išjungimui, valdymui ir konfigūravimui. Klaviatūra yra tarsi jūsų valdymo pultas. Jį galima sumontuoti bet kurioje namų vietoje.
 • Belaidis, magnetinis durų/lango jutiklis (1 vnt.) – jeigu kažkas bando patekti į jūsų patalpas pro duris ar langą, jutiklis gali tai užfiksuoti ir pranešti.
 • Belaidis judesio jutiklis – iki 87 laipsnių veikimo kampas, užfiksuojami įsilaužėlių ar įsibrovėlių judesiai iki 10m atstumu nuo jutiklio.

Būk Ramus 2 – puikus pasirinkimas daugiau nei vienai patalpai

Šis paslaugų planas idealiai tinka visiems, kurie nori apsaugoti ne vieną, o dvi pasirinktas patalpas. Kartu su visais aukščiau išvardintais sistemos komponentais, pasirinkę šį apsaugos sistemos paketą, naudotojai gauna

 • 2 belaidžius judesio jutiklius – jie veikia iki 35-70m atstumu nuo centrinio valdymo pulto bei veltui nevargina jūsų, kadangi nereaguoja į mažų naminių gyvūnėlių (sveriančių iki 18kg) judesius.

Būk Ramus 3 – maksimalus saugumas net 3 patalpoms

Jeigu norite apsaugoti savo nuosavybėje daugiau nei 1 ar 2, o net 3 patalpas, tuomet jums reikalingas Būk Ramus 3  belaidės apsaugos paslaugų paketas. Kartu su visais jau išvardintais įrangos komponentais, naudotojai gauna:

 • 3 belaidžius judesio jutiklius – padedančius apsaugoti teritoriją ir patalpas nuo nepageidaujamų svečių ir įsibrovėlių.

Būk Ramus Expert – patys susikomplektuokite idealų sprendimą

Suprantame, kaip svarbu yra saugumas, todėl neapribojame jūsų pasirinkimu tik iš trijų paslaugų planų. Su Būk Ramus Expert kiekvienas klientas gali individualiai susikomplektuoti sau tinkamą sprendimą arba gauti patarimą iš mūsų ir susikurti jo poreikius atitinkančią apsaugos sistemą, signalizaciją. Į sprendimą įeina belaidė apsaugos sistema, GPRS siųstuvas su SIM kortele, vidinė garso sistema. Na, o belaidžius langų/durų ir judesio jutiklius, LCD klaviatūrų, vandens ir dūmų jutiklių bei lauko garso sirenų skaičių galite rinktis individualiai.

Kiti apsaugos sprendimai

„Ekskomisarų biuras“ taip pat gali pasiūlyti ir kito tipo sprendimų, pritaikytų prie individualių jūsų poreikių ir jūsų objekto specifikos.

Vaizdo stebėjimo sprendimai yra pritaikyti maksimaliam grėsmių valdymui bei jūsų ir jūsų turto apsaugai. Planai:

Kiekvienas iš jų turi savo ypatumus ir privalumus. Su bet kuriuo paslaugų paketu jūs turėsite nuotolinę prieigą prie kamerų vaizdo, todėl net ir nebūdami vietoje galėsite matyti tai, kas vyksta jūsų namuose ar prie jų.

Statybvietėse ar kituose objektuose taip pat gali būti naudingas ir mobilus apsaugos sprendimas – apsaugos lagaminas. Kol neįrengta nuolatinė apsaugos sistema ar objekte nėra elektros maitinimo, šis laikinas sprendimas gali būti puiki išeitis 24/7 saugumo užtikrinimui.

Pagal savo poreikius galite rasti idealiausiai tinkančią “Ekskomisarų biuro” apsaugos sistemą!

1646