Jūs skaitote:

Namų apsauga

Namai – tai vieta, kurioje jaučiamės saugiausiai ir patogiausiai. Tačiau, dėl šios priežasties, namai taip pat yra vieta, kurioje esame bene labiausiai pažeidžiami potencialių grėsmių.

Namų apsauga turėtų būti aktuali kiekvienam jų savininkui. Juk čia ne tik gyvenate, bet ir laikote brangiausią savo turtą. Nesvarbu ar gyvenate triukšmingoje miesto gatvėje, ar ramioje priemiesčio vietovėje, tik apsaugoję savo namus galėsite būti iš tikrųjų ramūs dėl savo ir savo artimųjų saugumo.

Kokia apsaugos sistema geriausia?

Nusprendus apsaugoti savo namus, natūraliai gali kilti klausimas: kokį apsaugos sprendimą pasirinkti?

Šiandien populiariausia apsaugos priemone tampa belaidės ir laidinės apsaugos sistemos. Statant naują namą ar renovuojant seną, laidinės apsaugos sistemos bus palankiausias variantas, kadangi visus laidus bus galima paslėpti kartu su elektros instaliacija. Kita vertus, jeigu gyvenate jau pastatytame, tačiau renovacijų vis dar nereikalaujančiame name, belaidė apsaugos sistema bus tinkamesnė, kadangi yra greitai sumontuojama ir veikia bevieliu ryšiu, tad su estetinėmis problemomis nesusidursite.

Nenuostabu, kad tik signalizacijos ar vaizdo kamerų užtikrinti namų saugumą gali nepakakti. Tikėtina, kad bus periodų kai namuose nebus nei vieno namiškio, o patys stebėti vaizdo kamerų 24 valandas per parą taip pat negalėsite ir nenorėsite.

Būtent dėl to, patikimiausias apsaugos sprendimas, kurį galite įsigyti šiandien – tai apsaugos sistema prijungta prie „Ekskomisarų biuro“ stebėjimo ir valdymo centro. Šios paslaugos pagalba, Jūsų namų apsauga yra užtikrinama 24/7, be papildomų Jūsų pastangų.

D.U.K.


Į ką atkreipti dėmesį renkantis namų apsaugą?

Svarstydami įvairius namų apsaugos sprendimus, rinkitės tokią sistemą, kuri dėl saugumo leistų jaustis visiškai ramiems ir užkirstų kelią visoms galimoms grėsmėms, pvz. užkirstų kelią įsilaužimui, gaisrui, vandens užliejimui. Taip pat, geriausia, jei namų apsaugos sistemą prijungsite prie saugos tarnybos stebėjimo ir valdymo centro, taip neapkraudami savęs ir savo namiškių apsaugos sistemos stebėjimu bei užsitikrindami apsaugą 24/7.

Kokios yra namų apsaugos kainos?

Namų apsaugos sistemos įrengimo kaina priklauso nuo įvairių faktorių: jūsų objekto ir teritorijos ploto, galimų įėjimo taškų apsaugojimo, papildomų jutiklių nuo gaisro, vandens užliejimo ir pan. bei jūsų asmeninių poreikių. Tikslią sąmatą galime paskaičiuoti turint jūsų objekto planą bei žinant jūsų poreikius.

Namų apsaugą su 24/7 saugos tarnybos reagavimu į sistemos suveikimą galime pasiūlyti nuo 15 Eur/mėn.

1646