Jūs skaitote:

Namų, butų apsaugos sistemos

Tikriausiai būtų nelengva rasti žmogų, kuriam nerūpėtų jo namų saugumas. Tačiau, dažnu atveju, kad jį užsitikrintume, darome pernelyg mažai, tad nesijaučiame pakankamai ramūs išėję į darbus, išvykę atostogų ar tiesiog miegodami nakties metu.

Apsaugos sistemos namui


„Ekskomisarų biuras“ siūlo inovatyvius apsaugos sistemų sprendimus. Priklausomai nuo Jūsų būsto dydžio, tipo, lokacijos ir asmeninių poreikių, apsaugos sistemą pritaikysime, kad ši atitiktų visus Jūsų lūkesčius.

Apsaugos sistemų sprendimai:

  • Signalizacijos sistemos. Signalizacija yra patikimas būdas užtikrinti namų saugumą be žmogaus įsikišimo. „Ekskomisarų biuras“ siūlo įsirengti laidines arba belaides signalizacijos sistemas. Pirmasis variantas yra puikiai visiems pažįstamas ir kol kas išlieka populiaresniu variantu. Įrengiant laidines sistemas, visi signalizacijos komponentai sujungiami laidais, todėl sprendimas yra palankus naujai statomuose namuose arba atliekant renovaciją. Belaidės signalizacijos sistemos žavi tuo, kad veikia belaidžiu ryšiu – todėl jas įsirengiant nereikia daug galvoti apie dizainą, o sprendimas puikiai tinka jau įrengtuose namuose.
  • Vaizdo kamerų sistemos. „Ekskomisarų biuro“ siūlomos vaizdo kameros atitinka aukščiausius apsaugos kokybės standartus. Tai puikus namų ir jų teritorijos apsaugos sprendimas, kurį integravus galima lengvai stebėti atskirų kamerų arba bendrai gaunamų vaizdų visumą. Pakonsultuosime ir suprojektuosime Jūsų poreikius bei finansus atitinkančią vaizdo stebėjimo sistemą. Įrengsime kameras jūsų objekte arba modernizuosime jūsų turimą sistemą bei teiksime garantinį aptarnavimą. Savo objekto patalpų ar teritorijos vaizdą galėsite stebėti pats savo išmaniajame telefone ar kompiuteryje, gauti pranešimus apie įtartiną judėjimą kai esate išvykę, peržiūrėti įrašus ir pan.
  • Gaisro ar kitų nelaimių signalizacijos sistemos. Jūsų turtą, saugumą ir ramybę sudrumsti gali ne tik įsilaužėliai, bet ir nelaimingi atsitikimai – gaisras, vandens užliejimas ar stichinės nelaimės ir kt. Siekiant apsaugoti savo namus nuo jų, tam skirtos signalizacijos sistemos yra puikus sprendimas. Į jas įeina belaidžiai dūmų detektoriai, vandens ir kiti jutikliai, kurie atitinkamai praneš apie kilusį pavojų namuose.

Apsaugos sistemos butui


Daugiabučiuose gyvenantiems žmonėms paprastai gresia mažesnė įsilaužimo rizika, tačiau dėl to apleisti savo buto saugumo nederėtų – ypač jeigu dienos metu nieko nebūna namuose arba mėgstate išvykti iš miesto ilgesniam laikotarpiui, taip neišvengiamai palikdami savo gyvenamąją vietą be priežiūros. Ypač svarbu apsaugoti pirmo ir paskutinio aukšto butus, t.y. ne tik įėjimo duris, bet ir langus, balkono duris ir pan., nes įsilaužėliai gali bandyti patekti ir per langus ar nuo stogo.

Taip pat, bute vandens užpylimo tikimybė yra ženkliai didesnė nei name – nelaimingas atsitikimas gali pridaryti žalos Jūsų turtui ir tuo atveju, kai jis nutinka dėl kaimynų kaltės. Taip pat nemaža rizika yra gaisro pavojus, kuris gali kilti dėl neapdairumo. Tad, nuo to saugančios apsaugos sistemos yra būtinybė kiekvieno buto savininkams.

Kompleksinis apsaugos sprendimas

Net jei Jūsų namuose įrengta signalizacija ar vaizdo stebėjimo kameros, natūralu, kad patys negalite jų nuolatos stebėti ir sekti. Net ir užfiksavus įsibrovimą, nebūtinai jį pastebėsite iš karto. O jei įsilaužimą pastebėsite Jūs arba Jūsų kaimynai, abejonės imtis tolimesnių veiksmų gali lemti tai, kad laiku nesureaguosite nei Jūs, nei policijos pareigūnai.

Būtent dėl to, siekiant užtikrinti  visapusišką savo namų ir šeimos narių saugumą bei ramybę, įrengtą apsaugos sistemą būtina prijungti prie saugos tarnybos stebėjimo ir valdymo centro, kuris saugos jūsų objektą 24/7. O gavus pavojaus signalą, nedelsiant siunčiamas greitojo reagavimo ekipažas, kuris nutrauks pasikėsinimą nukreiptą prieš jus ar jūsų turtą.

D.U.K.


Kas įeina į kompleksinį apsaugos sprendimą?
  • Pagal jūsų poreikius ir objekto tipą įrengsime aukščiausius saugumo standartus atitinkančią apsaugos sistemą arba atnaujinsime jau esamą apsaugos sistemą.
  • Apsaugos sistemą prijungsime prie „Ekskomisarų biuro“ stebėjimo ir valdymo centro, kuris saugos jūsų objektą 24/7.
  • Gavus pavojaus signalą, nedelsiant siunčiamas greitojo reagavimo ekipažas, kuris nutrauks pasikėsinimą nukreiptą prieš jus ar jūsų turtą.
Kiek kainuoja įsirengti signalizaciją name ar bute?

Signalizacijos įrengimas priklausys nuo įvairių aspektų: būsto dydžio, išplanavimo, vietos, reikalingos apsaugos sistemos tipo ir jos komponentų.

1646

Naudodamiesi šia svetaine, Jūs sutinkate su slapukų naudojimu analizės, reklamos ir personalizuoto turinio tikslais. Norėdami gauti daugiau informacijos, skaitykite čia.