Jūs skaitote:

Namų, butų apsaugos sistemos

Tikriausiai būtų nelengva rasti žmogų, kuriam nerūpėtų jo namų saugumas. Tačiau, dažnu atveju, kad jį užsitikrintume, darome pernelyg mažai, tad nesijaučiame pakankamai ramūs išėję į darbus, išvykę atostogų ar tiesiog miegodami nakties metu. Apsaugos sistemos – racionalus sprendimas saugumą vertinantiems būstų savininkams, kuris garantuoja maksimalią apsaugą tiek namams bei butams, tiek bet kokios kitos paskirties patalpoms. Tačiau reikėtų nepamiršti, kad namų apsaugos sistemos įsigijimas yra tik vienas žingsnis saugios namų aplinkos link. Norint džiaugtis išties efektyvia ir patikima apsaugos įranga, tikrai vertėtų ją prijungti prie saugos tarnybų stebėjimo ir valdymo centro, kuris patikimai rūpinsis patalpų apsauga ištisą parą ir operatyviai reaguos į iškilusį, bet kokio pobūdžio pavojų.

Apsaugos sistemos namui

„Ekskomisarų biuras“ siūlo inovatyvius apsaugos sistemų sprendimus. Priklausomai nuo Jūsų būsto dydžio, tipo, lokacijos ir asmeninių poreikių, apsaugos sistemą pritaikysime, kad ši atitiktų visus Jūsų lūkesčius.

Signalizacijos sistemos


Signalizacija yra patikimas būdas užtikrinti namų saugumą be žmogaus įsikišimo. „Ekskomisarų biuras“ siūlo įsirengti laidines arba belaides signalizacijos sistemas. Pirmasis variantas yra puikiai visiems pažįstamas ir kol kas išlieka populiaresniu variantu. Įrengiant laidines sistemas, visi signalizacijos komponentai sujungiami laidais, todėl sprendimas yra palankus naujai statomuose namuose arba atliekant renovaciją. Belaidės signalizacijos sistemos žavi tuo, kad veikia belaidžiu ryšiu – todėl jas įsirengiant nereikia daug galvoti apie dizainą, o sprendimas puikiai tinka jau įrengtuose namuose. Laidinės ir belaidės signalizacijos sistemos atlieka tą pačią funkciją. Tačiau jų veikimo principas ir kaina – šiek tiek skiriasi. Atsižvelgiant į individualius poreikius, būsto tipą bei įrengimo stadiją, padėsime išsirinkti apsaugos sistemą, tikslingai pritaikytą Jūsų namų aplinkai.

Vaizdo kamerų sistemos


„Ekskomisarų biuro“ siūlomos vaizdo kameros atitinka aukščiausius apsaugos kokybės standartus. Tai puikus namų ir jų teritorijos apsaugos sprendimas, kurį integravus galima lengvai stebėti atskirų kamerų arba bendrai gaunamų vaizdų visumą. Pakonsultuosime ir suprojektuosime Jūsų poreikius bei finansus atitinkančią vaizdo stebėjimo sistemą. Įrengsime kameras jūsų objekte arba modernizuosime jūsų turimą sistemą bei teiksime garantinį aptarnavimą. Savo objekto patalpų ar teritorijos vaizdą galėsite stebėti pats savo išmaniajame telefone ar kompiuteryje, gauti pranešimus apie įtartiną judėjimą kai esate išvykę, peržiūrėti įrašus ir pan.

Gaisro ar kitų nelaimių signalizacijos sistemos


Jūsų turtą, saugumą ir ramybę sudrumsti gali ne tik įsilaužėliai, bet ir nelaimingi atsitikimai – gaisras, vandens užliejimas ar stichinės nelaimės ir kt. Siekiant apsaugoti savo namus nuo jų, tam skirtos signalizacijos sistemos yra puikus sprendimas. Į jas įeina belaidžiai dūmų detektoriai, vandens ir kiti jutikliai, kurie atitinkamai praneš apie kilusį pavojų namuose. Reikėtų nepamiršti, kad gaisro ar vandens užliejimo rizikos dydį lemia labai daug skirtingų veiksnių. Gaisro tikimybę gali padidinti namo sandara ar fasado medžiagos. O dažnesnius vandens užliejimo atvejus dažnai įtakoja namo lokacija ar prasta, atskirų namo konstrukcijų būklė. Remdamiesi ilgamete patirtimi, gebame objektyviai įvertinti individualią situaciją ir parinkti optimalų vandens, dūmų bei kitų priešgaisrinės apsaugos sistemos elementų kiekį. Integruojant namų apsaugos įrangą parenkame strategiškai geriausią daviklių ir jutiklių montavimo vietą. Tokiu būdu pasirūpiname, kad kiekvienas jutiklis itin operatyviai identifikuotų iškilusias grėsmes.

Apsaugos sistemos butui


Daugiabučiuose gyvenantiems žmonėms paprastai gresia mažesnė įsilaužimo rizika, tačiau dėl to apleisti savo buto saugumo nederėtų – ypač jeigu dienos metu nieko nebūna namuose arba mėgstate išvykti iš miesto ilgesniam laikotarpiui, taip neišvengiamai palikdami savo gyvenamąją vietą be priežiūros. Ypač svarbu apsaugoti pirmo ir paskutinio aukšto butus, t.y. ne tik įėjimo duris, bet ir langus, balkono duris ir pan., nes įsilaužėliai gali bandyti patekti ir per langus ar nuo stogo.

Taip pat, bute vandens užpylimo tikimybė yra ženkliai didesnė nei name – nelaimingas atsitikimas gali pridaryti žalos Jūsų turtui ir tuo atveju, kai jis nutinka dėl kaimynų kaltės. Taip pat nemaža rizika yra gaisro pavojus, kuris gali kilti dėl neapdairumo. Tad, nuo to saugančios apsaugos sistemos yra būtinybė kiekvieno buto savininkams.

Kompleksinis apsaugos sprendimas

Net jei Jūsų namuose įrengta signalizacija ar vaizdo stebėjimo kameros, natūralu, kad patys negalite jų nuolatos stebėti ir sekti. Net ir užfiksavus įsibrovimą, nebūtinai jį pastebėsite iš karto. O jei įsilaužimą pastebėsite Jūs arba Jūsų kaimynai, abejonės imtis tolimesnių veiksmų gali lemti tai, kad laiku nesureaguosite nei Jūs, nei policijos pareigūnai.

Būtent dėl to, siekiant užtikrinti  visapusišką savo namų ir šeimos narių saugumą bei ramybę, įrengtą apsaugos sistemą būtina prijungti prie saugos tarnybos stebėjimo ir valdymo centro, kuris saugos jūsų objektą 24/7. O gavus pavojaus signalą, nedelsiant siunčiamas greitojo reagavimo ekipažas, kuris nutrauks pasikėsinimą nukreiptą prieš jus ar jūsų turtą.

Maksimali namų apsauga – privalumas, kuriuo nori mėgautis be išimties kiekvienas žmogus. Įvairios įrangos, atliekančios namų apsaugos paskirtį, šiais laikais tikrai galima rasti labai daug. Tačiau tikrai ne visi namų apsaugos metodai yra patikimi ar juolab efektyvūs. Net ir įsigijus aukščiausius kokybės standartus atitinkančią signalizaciją, jutiklius ir daviklius visada turėsite išlikti budrūs ir greičiausiai vis tiek negalėsite apsaugos sistema pasitikėti 100%. Kaip tik todėl vertėtų apsvarstyti ne tik apsaugos sistemos įdiegimo, bet ir jos pajungimo prie saugos tarnybų stebėjimo centro galimybę. Esminiai privalumai, kurių galite tikėtis pasinaudojus „Ekskomisarų biuro“ paslaugomis yra:

  • Greita reakcija. Pastebėjus įsibrovimo, gaisro ar kitas namų saugumą neigiamai įtakojančias aplinkybes reaguojame žaibiškai, nedelsiant imamės veiksmų ir iš karto į įvykio vietą siunčiame greitojo reagavimo ekipažą.
  • Nuolatinė įrangos priežiūra. Reguliariai stebime įdiegtos apsaugos sistemos būklę. Pastebėjus bet kokius sutrikimus, nedelsiant juos šaliname, o sugedusias dalis – keičiame naujomis.
  • Inovatyvūs sprendimai. Galime ne tik integruoti naują apsaugos sistemą, bet ir atnaujinti seną, funkcionalumą praradusią signalizaciją. Senos apsaugos sistemos atnaujinimas – finansiškai palankus sprendimas, kuris leidžia savo namuose visada turėti pažangią ir aukščiausiais kokybės standartais pagrįstą signalizaciją.
  • Optimali apsaugos sistema. Gebame atsakingai įvertinti klientų lūkesčius bei finansines galimybes ir visada siūlome apsaugos sistemas palankiu kainos ir kokybės santykiu.

D.U.K.


Kas įeina į kompleksinį apsaugos sprendimą?
  • Pagal jūsų poreikius ir objekto tipą įrengsime aukščiausius saugumo standartus atitinkančią apsaugos sistemą arba atnaujinsime jau esamą apsaugos sistemą.
  • Apsaugos sistemą prijungsime prie „Ekskomisarų biuro“ stebėjimo ir valdymo centro, kuris saugos jūsų objektą 24/7.
  • Gavus pavojaus signalą, nedelsiant siunčiamas greitojo reagavimo ekipažas, kuris nutrauks pasikėsinimą nukreiptą prieš jus ar jūsų turtą.
Kiek kainuoja įsirengti signalizaciją name ar bute?

Signalizacijos įrengimas priklausys nuo įvairių aspektų: būsto dydžio, išplanavimo, vietos, reikalingos apsaugos sistemos tipo ir jos komponentų.

1646