Jūs skaitote:

Vaizdo kamerų montavimas

Pasirūpinti savo turimų objektų apsauga – ne tik didžiulis privalumas, bet ir būtinybė. Tai – bene vienintelis būdas iš tikrųjų užsitikrinti ramybę bei savo ir savo turto saugumą. Įsirengę vaizdo kamerų apsaugos sistemą galėsite nuolatos stebėti sau brangų turtą ir atbaidyti įsibrovėlius. Taip pat, šią užduotį galite patikėti ir „Ekskomisarų biuro“ specialistams – prijungę kameras prie mūsų stebėjimo ir valdymo centro, objektų apsauga galėsite būti užtikrinti visą parą, 7 dienas per savaitę.

Stebėjimo kamerų įrengimas


Stebėjimo kameros – tai praktiškas būdas užtikrinti svarbių objektų saugumą. Tai – nedideles investicijas kainuojantys įrenginiai, kurie tampa patikimi turto saugotojai.

Savo klientams galime pasiūlyti aukščiausios kokybės stebėjimo kameras, kurios atitinka saugumo standartus. Vaizdo stebėjimo sistemos montuojamos įvairaus tipo ir dydžio patalpose, teritorijose bei gyvenamuosiuose namuose. Montuojame kameras, kuriomis patogiai ir lengvai galima stebėti tiek atskirų kamerų, tiek bendrai gaunamų vaizdų visumą.

Turime ilgametę patirtį, tad puikiai išmanome savo darbą ir užtikriname patikimą ir profesionalų vaizdo kamerų įrengimą. Mūsų specialistai įvertins Jūsų objektą, parinks vaizdo stebėjimo kameras, kurios labiausiai atitiks jūsų lūkesčius ir patars, kur ir kaip kameros turėtų būti sumontuotos.

Jūsų saugumas – mūsų prioritetas.

Vaizdo kamerų montavimo kaina


Vaizdo kamerų montavimas ir jo kaina paprastai priklauso nuo keleto faktorių:

  • Objektų dydis. Akivaizdu, kad didesnis stebėjimo plotas reikalaus ir daugiau stebėjimo kamerų. Svarbu, kad tam tikrame objekte būtų kuo mažiau aklųjų zonų, todėl didesnis vaizdo kamerų kiekis užtikrins ir didesnį saugumą.
  • Vaizdo kamerų tipas. Priklausomai nuo Jūsų poreikių, galime pasiūlyti skirtingo tipo vaizdo kameras. Jeigu apsispręsti bus sunku, visada patarsime optimalų sprendimą būtent Jums.
  • Vaizdo kamerų raiška ir išmaniosios funkcijos. Šiuolaikinės kameros turi daug įvairių programinių vaizdą gerinančių funkcijų, išmanių judesio aptikimo funkcijų, skirtingas naktinio matymo technologijas bei gali būti geresnės ar prastesnės raiškos (nuo 2 iki 12 megapikselių). Priklausomai nuo Jūsų objekto ypatumų, norimų pasiekti rezultatų bei finansinių lūkesčių, atitinkamai parenkamas kamerų kiekis ir jų parametrai. Renkantis kameras, svarbiausia, kad jos atliktų savo užduotį, o Jūs nepermokėtumėte už nereikalingas ar perteklines funkcijas. Rinkdamiesi kameras konsultuokitės su specialistais.
  • Kompleksinė apsauga. Be vaizdo kamerų įrengimo, „Ekskomisarų biuras“ siūlo ir kompleksinį apsaugos sprendimą – įrengta apsaugos sistema kartu su vaizdo stebėjimo kameromis yra prijungiama prie mūsų stebėjimo ir valdymo centro. Taip užtikrinama ne tik patikima apsauga visą parą, bet ir eliminuojami klaidingi aliarmai bei pagerinamas greitojo reagavimo ekipažų koordinavimas atsitikus įvykiui.

Nors kaina skirsis priklausomai nuo aukščiau minėtų faktorių, paprastai vienos kameros orientacinė kaina yra nuo 80 iki 600 Eurų, o jų stebėjimas „Ekskomisarų biuro“ stebėjimo ir valdymo centre gali svyruoti nuo 10 iki 50 eurų, priklausomai nuo kamerų kiekio ir papildomai atliekamų užduočių.

Jeigu vis dar svarstote, o Jūsų sprendimui trukdo abejonės, neužtikrintumas ar nežinomybė – susisiekite su mumis ir atsakysime į visus Jums rūpimus klausimus! Laukti nėra ko. Kiekviena uždelsta diena – tai Jūsų saugumą ir ramybę kainuojančios išlaidos.

D.U.K


Kiek trunka apsaugos kamerų montavimas?

Apsaugos kamerų montavimo trukmė priklausys nuo to, kiek ir kokio tipo vaizdo kamerų Jums reikės, o taip pat nuo įvairių montavimo aspektų (pavyzdžiui, objekto tipo, vietos, kurioje bus įrengtos vaizdo kameros). Vis dėlto, esame suinteresuoti, kuo greičiau pasirūpinti Jūsų ir Jūsų turto saugumu, todėl darbus pradėsime kaip įmanoma greičiau.

Kokia vaizdo kamerų įrengimo kaina?

Vaizdo kamerų įrengimo kaina skirsis, priklausomai nuo objekto pobūdžio, dydžio, reikalingų kamerų skaičiaus, jų parametrų, montavimo sudėtingumo ir vietos. Paprastai vienos kameros orientacinė kaina yra nuo 80 iki 600 Eurų, o vienos kameros įrengimas kainuoja nuo 50 eurų, tačiau tikslią kainą galėsime įvardinti tik apžiūrėję apsaugos reikalaujantį objektą.

1646