Visos apsaugos paslaugos

Deja, tačiau nei vienas iš mūsų nesame apsaugoti nuo itin nemalonių, įsilaužimo ir vagysčių aplinkybių. Taip pat kiekvieną iš mūsų gali užklupti netikėtas gaisras, vandens užliejimo atvejai ar kitos stichinės nelaimės. Norint maksimaliai sumažinti šių neigiamų veiksnių riziką, efektyviausias sprendimas – profesionalios apsaugos paslaugos. „Ekskomisarų biuras“ – viena iš lyderiaujančių saugos tarnybų Lietuvoje, kuri jau daug metų teikia aukščiausios kokybės standartais pagrįstas saugos paslaugas.

Teikiamos paslaugos


Elektroninė apsauga namams ir verslui

Elektroninė apsauga namams ir verslui – saugos paslauga pagrįsta ne tik našiais, bet ir inovatyviais apsaugos sprendimais. Tiek nuosavo būsto savininkams, tiek verslo atstovams galime pasiūlyti belaidžius apsaugos sprendimus. Tokio tipo apsaugos sistema nereikalauja ilgų ir sudėtingų montavimo procesų. Taip pat belaidės signalizacijos neįtakoja jokių estetinių pokyčių patalpose. Dėl šios priežasties šis apsaugos sprendimas – neįkainojamas privalumas visiems žmonėms, kurie patalpomis naudojasi jau ilgą laiką, tačiau tik dabar susimąstė apie jų saugumą.

„Ekskomisarų biuras“ ne tik operatyviai įdiegia belaides apsaugos sistemas, bet ir pajungia jas prie visą parą dirbančio stebėjimo ir valdymo centro. SVC užtikrina nuolatinę objekto stebėseną ir operatyvų reagavimą į apsaugos sistemos siunčiamus pavojaus signalus. Todėl galėsite būti tikri, jog ištikus nelaimei Jūsų ir Jūsų būsto gerove operatyviai pasirūpins greitojo reagavimo ekipažas.

Taip pat galime pasiūlyti įvairius, nuotolinio vaizdo stebėjimo sprendimus, atitinkančius tiek Jūsų poreikius, tiek finansines galimybes. Atsižvelgiant į kliento pageidavimus projektuojame vaizdo stebėjimo sistemą, įrengiame arba modernizuojame esamas kameras, sukonfigūruojame nuotolinę prieigą ir suteikiame profesionalius įrangos naudojimo apmokymus. Vaizdo stebėjimas – itin veiksmingas ir šiuolaikiškas namų apsaugos metodas, kuris suteikia galimybę vykdyti nuolatinę namų aplinkos kontrolę nuotoliniu būdu. Taip pat galime įdiegti ir valstybinių numerių nuskaitymo bei veidų atpažinimo sistemas, kurios užtikrina maksimalią kiemo teritorijos apsaugą.

Prie elektroninės apsaugos paslaugų sąrašo galime pridėti ir mobilius apsaugos sprendimus. Kilnojama, belaidė apsaugos sistema yra ypač aktuali vertingiems, nuolat savo lokaciją keičiantiems objektams arba laikinų objektų apsaugai, kuriuose dar nėra elektros, pvz. įvairių objektų statybose.

Belaidė apsauga

Belaidė apsauga – naujos kartos apsaugos sistema, kuri užtikrina efektyvią namų apsaugą visiškai negadinant estetinio patalpų vaizdo. Kitaip nei laidinė apsaugos sistema, belaidė sistema savo sudėtyje neturi jokių laidinių komponentų, todėl ją galima sumontuoti itin greitai bei patogiai. Nors belaidės apsaugos sistemos dažniausiai pasižymi šiek tiek didesniu finansiniu rodikliu nei laidinės, tačiau mūsų saugos tarnyba gali pasiūlyti ir ekonomiškesnes PARADOX belaides sistemas. O norintiems ne tik efektyvios, bet ir estetiškai patrauklios apsaugos sistemos siūlome savo namų erdves patobulinti itin modernaus dizaino AJAX, juodos arba baltos spalvos belaide apsaugos sistema. Klientams pageidaujant visas belaides apsaugos sistemas galima prijungti prie visą parą dirbančio „Ekskomisarų biuro“ stebėjimo ir valdymo centro.

Apsaugos sistemų įrengimas

Tinkamas apsaugos sistemos įrengimas yra ne mažiau svarbus nei apsaugos sistemos įsigijimas. Norint savo namuose ar biuro patalpose turėti nepriekaištingai savo paskirtį atliekančią apsaugos sistemą reikia pasirinkti optimalų daviklių, jutiklių ir kitų apsaugos sistemos komponentų kiekį. Taip pat reikia parinkti strategiškai tinkamiausią jų montavimo vietą. Šiuos darbus patikimai atlikti gali tik puikiai apsaugos sistemos sandarą bei jos veikimo principą išmanantys specialistai. Mūsų saugos tarnyba pasirūpina visapusiška, bet kokios apsaugos sistemos integracija, jos pajungimu ir nuolatine apsaugos sistemos priežiūra. Teikiame ir periodinės techninės patikros paslaugas, kurios garantuoja visada našų bei efektyvų apsaugos sistemos darbą be jokių trukdžių.

Fizinė apsauga

Naujos kartos apsaugos sistemos tikrai užtikrina patikimą, pačių įvairiausių objektų apsaugą. Tačiau pasitaiko ir išskirtinių atvejų, kai objekto ar žmonių saugumu gali pasirūpinti tik ginti ir saugoti pasiryžę apsaugos darbuotojai, o ne inovatyvios apsaugos sistemos. „Ekskomisarų biuro“ apsaugos darbuotojai betarpiškai vykdo jiems paskirtas saugos užduotis ir visada garantuoja aukščiausio lygio fizinę apsaugą. Atsižvelgiant į konkrečią situaciją, apsaugos darbuotojai gali būti aprūpinti šaunamaisiais ginklais ir ryšio priemonėmis. Taip pat esant poreikiui fizinė apsauga yra derinama ir su kitais techniniais arba inžineriniais veiksmais, kurie padeda užkirsti kelią galimoms grėsmėms ir būti pasiruošusiems net ir itin mažai tikėtiniems pavojaus scenarijams. Fizinė apsauga yra naudinga tiek strateginių objektų, tiek parduotuvių bei įvairių renginių apsaugos užtikrinimui.

Šaudykla

Ieškantiems aštresnių pojūčių ir norintiems įgyti pagrindinių šaudymo žinių ar patobulinti savo įgūdžius, galime pasiūlyti šaudyklos paslaugas. Savo šaudykloje turime platų kovinių ginklų arsenalą. O visiškai šaudymo įgūdžių neturintiems žmonėms padės profesionalūs instruktoriai. Mūsų šaudykloje dirba patyrę instruktoriai, kurie papasakos apie skirtingų ginklų modelius, supažindins su pagrindinėmis kovinių ginklų techninėmis charakteristikomis ir, savaime suprantama, pamokys šaudymo meno.

Mokymų paslaugos

Visiems, kurie svajoja apie apsaugos darbuotojo profesiją arba planuoja įsigyti šaunamąjį ginklą savigynai galime pasiūlyti specialius mokymo kursus. „Ekskomisarų biuras“ turi Policijos departamento išduotą licenciją suteikiančią teisę teikti tokio tipo mokymus. Todėl visiems asmenims, kurie baigs mūsų saugos tarnybos vedamus kursus, išduodamas oficialus kursų baigimo pažymėjimas. Kursų metu ne tik susipažinsite su visomis ginklo naudojimo subtilybėmis, bet ir gausite naudingų patarimų, kaip derėtų elgtis vienoje ar kitoje ekstremalioje situacijoje.

Naujienos


Rodyti daugiau
1646