VISOS APSAUGOS PASLAUGOS LIETUVOJE!

Saugos tarnyba Plungėje

Kontaktai

„Ekskomisarų biuras“ – viena iš lyderiaujančių saugos tarnybų Plungėje ir visoje Lietuvoje, teikianti profesionalias, aukščiausius kokybės standartus atitinkančias saugos paslaugas. Saugos srityje esame sukaupę didelį patirtį bei naudojame pažangiausias technologijas, tad kiekvieniems namams ar verslo objektams galime pasiūlyti apsaugos sprendimus geriausiai atitinkančius kliento poreikius.

Plungės mieste ir rajone „Ekskomisarų biuro“ saugos tarnyba teikia visas apsaugos paslaugas.

Susisiekite nurodytais kontaktais arba užpildykite žemiau esančią užklausos formą ir mūsų vadybininkai su jumis susisieks, pakonsultuos bei pateiks geriausią pasiūlymą jūsų turto apsaugai.

Būk ramus!

DUK


Kokias paslaugas galima užsisakyti?

„Ekskomisarų biuro“ saugos įmonė teikia labai platų profesionalių paslaugų spektrą.

Elektroninė apsauga namams ir verslui:

  • Būsto ir kitų objektų apsauga – visą parą, 7 dienas per savaitę (24/7) saugome prie stebėjimo ir valdymo centro (SVC) prijungtus objektus bei akimirksniu reaguojame į pavojaus signalus, gautus iš Jūsų objekto apsaugos sistemos.
  • Vaizdo stebėjimas – tai viena efektyviausių ir pažangiausių nuotoliniu būdu teikiamų apsaugos paslaugų, leidžianti per nuotolį stebėti, kas vyksta Jūsų objekte ar jo teritorijoje bei užtikrinanti sklandų reagavimą į pavojaus signalus.
  • Belaidis apsaugos sprendimas – profesionalus, efektyvus ir greitai įrengiamas išmanus apsaugos sprendimas kartu su reagavimo paslaugomis, tinkantis apsaugoti įvairaus tipo objektus. Sprendimas puikiai tinka patalpoms, kuriose jau padaryta apdaila.
  • Mobilūs apsaugos sprendimai – tai hermetiška, nešiojama belaidė apsaugos sistema skirta saugoti objektus, kuriuose nėra elektros maitinimo, nuolatinės apsaugos sistemos ir vaizdo kamerų. Puikiai tinka apsaugoti laikinus objektus (pvz. statybų teritorijas).

Apsaugos sistemų įrengimas ir techninis aptarnavimas:

  • “Ekskomisarų biuro” firma Plungės mieste ir rajone gali sumontuoti patikimas, sertifikuotas ir pažangias apsaugos sistemas, leidžiančias užtikrinti objekto saugumą: signalizacijos sistemas, vaizdo kamerų sistemas, gaisro signalizacijos sistemas, įėjimo kontrolės sistemas.
  • Vykdome visų tipų apsaugos sistemų periodinę techninę patikrą, kurios metu patikrinama ir įvertinama apsaugos, priešgaisrinės, vaizdo ir kitų sistemų būklė bei funkcionavimas. Mūsų specialistai patikrins Jūsų objekte įrengtą apsaugos sistemą, pateiks rekomendacijas ir siūlymus nustatytų trūkumų pašalinimui, paruoš trūkumų pašalinimo darbų sąmatą bei, suderinus su Klientu, atliks numatytus darbus.

Fizinė apsauga:

  • Tai asmens ir turto apsauga, kai apsaugos darbuotojai betarpiškai budi saugomame objekte ir vykdo su Klientu suderintas funkcijas. Plungės mieste ir rajone teikiame šias fizinės apsaugos paslaugas: objektų apsauga, renginių apsauga, asmens apsauga,  objektų periodinė apžiūra, krovinių palyda ir apsauga.

Kitos paslaugos:

  • „Ekskomisarų biuras“ taip pat siūlo patobulinti taiklumą arba turiningai praleisti laisvalaikį savo šaudykloje Vilniuje. Daugiau nei 40 skirtingų ginklų, profesionalūs instruktoriai ir nepamirštamos emocijos garantuotos!
  • Na, o norintiems tapti apsaugos darbuotojais arba gauti leidimą šaunamajam ginklui savigynai – „Ekskomisarų biuras teikia“ mokymo kursų paslaugas.
Kodėl verta rinktis Ekskomisarų biuro siūlomas apsaugos paslaugas?

„Ekskomisarų biuras“ yra pirmoji ir viena didžiausių saugos tarnybų Lietuvoje, teikianti visas saugos paslaugas. Ilgametė mūsų patirtis bei pažangiausių technologijų naudojimas leidžia užtikrinti aukščiausios kokybės paslaugas.

Savo komandoje esame subūrę patikimiausius, darbui visada nusiteikusius ir siekiančius geriausių rezultatų specialistus, pasiruošusius pasirūpinti Jūsų saugumu. Saugumą mums patikėjo gyventojai iš visos Lietuvos, didžioji dalis prekybos ir verslo centrų, rūpinamės Lietuvos bei užsienio žvaigždžių ramybe, užtikriname sklandžią didžiausių renginių eigą.

Siūlome platų paslaugų spektrą nuo A iki Ž. Nuo poreikių išsiaiškinimo, pasiūlymo pateikimo iki apsaugos sistemos montavimo įvairaus tipo objektuose ir jų apsaugos 24/7.

Profesionalumas, greitis ir aukščiausia paslaugų kokybė užtikrins Jūsų turto apsaugą Plungės mieste ir rajone ar bet kur kitur visoje Lietuvoje!

Jei domina apsaugos paslaugos kitame regione, pasirinkite iš sąrašo:

 

UŽSISAKYKITE PASLAUGŲ ARBA PALIKITE ATSILIEPIMĄ

GAUTI PASIŪLYMĄ
PALIKTI ATSILIEPIMĄ
1646