Namų apsauga 24/7

IGNITIS klientams – pusę metų nemokama būsto apsauga!

Specialus pasiūlymas TIK „Ignitis” Klientams! Užsisakykite namų apsaugos paslaugą 24-iems mėnesiams ir net PUSĘ METŲ iš jų naudokitės NEMOKAMAI!

Norint pasinaudoti šia paslauga, būste turi būti įrengta apsaugos sistema. Jeigu jos neturite, pasinaudokite galimybe belaidę apsaugos sistemą įsigyti su 25 proc. nuolaida!

Šiuo pasiūlymu gali pasinaudoti tik „Ignitis“ nepriklausomo elektros tiekimo klientai. Jei dar nesate pasirinkę „Ignitis“ elektros tiekimo plano – padarykite tai ir pasinaudokite išskirtiniu pasiūlymu. Išsirinkite jums tinkamiausią elektros planą ČIA.

Užsisakius namų apsaugą Jums bus užtikrintas:


„Ignitis“ ir „Ekskomisarų biuras“ pasiūlymo sąlygos:

  • Pasiūlymas galioja „Ignitis“ nepriklausomo elektros tiekimo klientams.
  • Pasiūlymas galioja naujiems „Ekskomisarų biuras“ klientams, sudariusiems stebėjimo ir reagavimo paslaugų sutartį 24 mėnesiams.
  • Pasibaigus  6 mėnesių nemokamam laikotarpiui, bus taikoma standartinė „Ekskomisarų biuras“ paslaugos kaina – 18 Eur/mėn. (kaina nurodyta su PVM).
  • Už paslaugas atsiskaitoma tiesiogiai su UAB „Ekskomisarų biuras“.
  •  Pasiūlymas galioja iki 2024 metų gegužės 31 d.

 

Norėdami pasinaudoti pasiūlymu, spauskite „Noriu“ mygtuką ir užpildykite formą. Su jumis susisieksime per 1 darbo dieną ir padėsime užsisakyti paslaugą bei patarsime, kokią apsaugos sistemą pasirinkti, jei jos dar neturite.

1646