Jūs skaitote:

Lauko apsaugos sistemos

Nenuostabu, jei išgirdus apie lauko objektų apsaugą, pirmiausia ateina mintys apie fizinę objektų apsaugą. Tačiau tai tikrai nėra vienintelis būdas apsaugoti svarbių objektų perimetrą – „Ekskomisarų biuras“ siūlo ir profesionalias, patikimas elektronines lauko apsaugos sistemas, kurios užtikrins objekto perimetro saugumą.

Lauko, perimetro apsaugos sistemos


Siekiant apsaugoti savo namus ar kitus svarbius objektus, kartais gali neužtekti tik jų patalpose įrengtų apsaugos sistemų. Net jei objekto teritorija yra aptverta tvora, sienomis, ar saugoma vartų, tai negarantuoja, kad vagys negalėtų patekti į šią teritoriją ir išsinešti jums brangius daiktus dar net nepatekę į patį objektą.

Pasirinkę „Ekskomisarų biuro“ siūlomą inovatyvią lauko perimetro apsaugos sistemą, galėsite būti užtikrinti nepriekaištinga savo objekto ir jo teritorijos apsauga. Pažeidėjui bandant ar jau patekus į saugomą teritoriją, pavojaus signalas iškart perduodamas į saugos tarnybos stebėjimo ir valdymo centrą. Lauko apsaugos sistema gali būti pritaikoma įvairioms nuosavybėms. Ji gali būti įrengiama namų teritorijose, komercinių, industrinių ar valstybinių pastatų perimetruose. Tai puikus sprendimas, padėsiantis apsaugoti lauko teritoriją ir joje esantį turtą nuo įsibrovėlių.

Esame patyrę profesionalai, sukaupę ilgametę patirtį vystant apsaugos ir signalizacijos sistemas. Mūsų paslaugomis pasitiki tūkstančiai fizinių ir juridinių asmenų visoje Lietuvoje – tad Jums svarbių objektų apsaugos patikėjimas „Ekskomisarų biurui“ yra geriausias sprendimas, kurį galite priimti dėl savo ramybės ir gerovės.

Lauko apsaugos sistemos privalumai


Lauko apsaugos sistemos turi ne vieną privalumą, kuriuo galėsite džiaugtis pasirinkę būtent šį sprendimą:

  • Tai yra padidintos apsaugos priemonė saugant objekto perimetrą, įskaitant vartus, sienas ar tvoras.
  • Lauko apsaugos sistema gali iš anksto pranešti apie bet kokį bandymą įsilaužti ar patekti į saugomą teritoriją tokio leidimo neturintiems žmonėms.
  • Lauko apsaugos sistema gali būti pritaikyta pagal objekto, kuriame ji bus įrengiama, charakteristikas.
  • Jautrūs davikliai atpažins kiekvieną nepageidaujamą judesį saugomoje teritorijoje ir apie tai įspės.
  • Prijungus signalizaciją prie „Ekskomisarų biuro“ Stebėjimo ir valdymo centro, objektas bus saugomas 24 val. per parą, 7 dienas per savaitę. Užfiksavus pasikėsinimą prieš jus ar Jūsų turtą, nedelsiant bus išsiųstas ginkluotas greitojo reagavimo ekipažas.
  • Vien jau tokios apsaugos sistemos įrengimas veikia prevenciškai atbaidant potencialius įsibrovėlius nuo bandymo įsilaužti į saugomą teritoriją.

Perimetro apsaugos sistemų kaina

„Ekskomisarų biuro“ siūlomų apsaugos sistemų kaina priklausys nuo apsaugos reikalaujančio objekto ploto, vietos, reikalingo apsaugos sprendimo ir kitų faktorių. Tik gavę objekto ir jo teritorijos planą ar atvykę į patį objektą, jį apžiūrėję bei išklausę Jūsų poreikius, galėsime pateikti išsamų, Jums geriausiai tinkantį pasiūlymą.

D.U.K.


Kodėl reikalinga lauko perimetro apsauga?

Lauko apsaugos sistema gali iš anksto pranešti apie bet kokį bandymą įsilaužti ar patekti į saugomą teritoriją. Tad pažeidėjui bandant ar jau patekus į saugomą teritoriją, pavojaus signalas iškart perduodamas į saugos tarnybos stebėjimo ir valdymo centrą, kuris nedelsiant išsiunčia greitojo reagavimo ekipažą. Taip ankstyvoje stadijoje apsaugomas ne tik pats objektas, bet ir jo teritorija.

Kiek kainuoja tokio tipo sistema?

„Ekskomisarų biuro“ siūlomų apsaugos sistemų kaina priklausys nuo apsaugos reikalaujančio objekto ploto, vietos, reikalingo apsaugos sprendimo ir kitų faktorių. Tik gavę objekto ir jo teritorijos planą ar atvykę į patį objektą, jį apžiūrėję bei išklausę Jūsų poreikius, galėsime pateikti išsamų, Jums geriausiai tinkantį pasiūlymą.

1646