Jūs skaitote:

Patalpų apsauga

Patalpų signalizacija


Pasirūpinti savo ir savo artimųjų saugumu, gerove ir ramybe – tai daugiau būtinybė nei privalumas. Šis principas galioja ne tik namų ir butų gyventojams, bet ir įmonių, biurų, garažų, komercinių ar industrinių pastatų savininkams. Niekada negalime žinoti, kada gali užklupti nemalonūs nutikimai, įskaitant ne tik įsilaužimus ir vagystes, bet ir nelaimingus atsitikimus – gaisrą, vandens nutekėjimą ir pan.

„Ekskomisarų biuro“ prioritetas – Jūsų ir Jūsų turto saugumas. Todėl siūlome jūsų patalpose įrengti modernias laidines ir belaides signalizacijos sistemas, kurios leis gyventi ramiau ir būti užtikrintiems, kad nėra priežasčių jausti streso dėl savo ar artimųjų gerovės.

Patalpų signalizacijos kompleksinis sprendimas


Patalpoms pakenkti gali ne tik įsibrovėliai, bet ir kiti pavojai, kurie dažnu atveju būna dar klastingesni ir pavojingesni – tai gaisras, dujų nutekėjimas, vandens užliejimas ir kt.

Kad galėtumėte būti užtikrinti visapusiška savo ir savo turto apsauga, rekomenduojame rinktis patalpų signalizacijos kompleksinį sprendimą, kuris apsaugos nuo kiekvienos žalą padaryti galinčios grėsmės:

  • Pagal jūsų poreikius ir objekto tipą įrengsime aukščiausius saugumo standartus atitinkančią apsaugos sistemą arba atnaujinsime jau esamą apsaugos sistemą.
  • Apsaugos sistemą prijungsime prie „Ekskomisarų biuro“ stebėjimo ir valdymo centro, kuris saugos jūsų objektą 24/7.
  • Gavus pavojaus signalą, nedelsiant bus siunčiamas greitojo reagavimo ekipažas, kuris nutrauks pasikėsinimą nukreiptą prieš jus ar jūsų turtą ar sustabdys galimą pavojų.

 

Esame patyrę ekspertai apsaugos sistemų ir signalizacijų sferoje – savo darbą atliekame nepriekaištingai, o jų kokybe pasitiki tūkstančiai žmonių ir įmonių visoje Lietuvoje. Ilgametė patirtis vystant įvairias apsaugos sistemas leidžia mums išlikti lyderiais, vertinamais visoje šalyje.

Kreipkitės į mus jau šiandien ir gaukite išskirtinį pasiūlymą savo saugesniam rytojui!

D.U.K.


Kas sudaro patalpų belaidės apsaugos sistemos paketą?

Belaidės apsaugos sistemos paketą sudaro:

  • Belaidė apsaugos sistemasu GPRS siųstuvu ir SIM kortele, magnetiniai langų/durų jutikliai, judesio jutikliai, vidinė garso sirena, belaidė valdymo klaviatūra bei pagal poreikį belaidžiai vandens, dūmų jutikliai ir lauko garso sirena.
  • Greitas įrengimas ir jokių laidų.
  • Techninė priežiūra visą sutarties laikotarpį.
  • Galimybė valdyti mobiliąją programėle BŪK RAMUS.
  • Reagavimas į apsaugos sistemos suveikimus 24/7.
Kokia patalpų signalizacijos įrengimo kaina?

Pasirinkus belaidį apsaugos sprendimą, kai įranga yra nuomojama, mėnesinė bazinio paketo kaina yra 24,00 eur. Į šį paketą įeina apsaugos sistema ir apsaugos paslaugos (reagavimas į suveikimus 24/7).

Norint įsirengti laidinę apsaugos sistemą, jos kaina priklausys nuo jūsų objekto tipo, dydžio bei jūsų pačių poreikių. Tad įvertinę jūsų objekto planą galėsime pateikti tikslią sąmatą.

Kreipkitės į „Ekskomisarų biurą“ jau šiandien ir gaukite išskirtinį pasiūlymą savo saugumui ir gerovei užtikrinti!

1646