Jūs skaitote:

Priešgaisrinė signalizacija

Nors galvodami apie apsaugos sistemas greičiausiai susimąstome apie apsaugą nuo įsibrovėlių, neretai brangus turtas nukenčia ne nuo šių piktavalių, o nuo nelaimingų atsitikimų.

Priešgaisrinės apsaugos sistema, signalizacija


Viena klastingiausių ir daugiausiai žalos pridarančių nelaimių – tai patalpoje kilęs gaisras. Laiku į jį nesureagavus, gali nukentėti ne tik pastatas ir viduje esantis turtas, bet ir žmonių gyvybės.

Būtent todėl priešgaisrinė apsaugos sistema yra būtinybė kiekviename pastate. Ši signalizacija gali pakankamai anksti įspėti patalpose esančius žmones apie gaisro pavojų bei leisti jiems laiku evakuotis, taip apsaugant savo gyvybes ir išvengiant rimtų sveikatos sutrikimų. Laiku pastebėtas gaisras taip pat gali padėti apsaugoti patalpose esantį turtą.

Priešgaisrinės signalizacijos privalumai


Gaisras yra klastinga ir negailestinga stichija, kurios sukelti padariniai dažniausiai būna itin liūdni tai išgyvenusiems žmonėms. Bene geriausias būdas apsisaugoti nuo gaisro sukeltų padarinių – priešgaisrinė signalizacija. Jos privalumai:

  • Ankstyvas gaisro aptikimas gali įspėti patalpose esančius žmones, taip suteikiant jiems galimybę evakuotis iš pastato laiku.
  • Priešgaisrinė signalizacija gali apsaugoti nuo gaisro išplitimo ir žalos pastate esančiam turtui.
  • „Ekskomisarų biuro“ siūloma priešgaisrinė signalizacija atitinka aukščiausius saugumo standartus ir atitinka visus oficialius reikalavimus.
  • Įrengta priešgaisrinė apsaugos sistema leidžia jaustis ramiau ir saugiau.

Priešgaisrinės signalizacijos patikra

Net ir aukščiausius kokybės standartus atitinkančią priešgaisrinę signalizaciją reikia reguliariai tikrinti, tam, kad būtų užtikrintas nepriekaištingas apsaugos sistemos efektyvumas. Priešgaisrinės signalizacijos patikra – „Ekskomisarų biuro“ teikiama paslauga, kuria gali pasinaudoti kiekvienas klientas. Patikros metu, saugos tarnybos specialistai, atidžiai patikrina visas priešgaisrinės signalizacijos sudedamąsias dalis bei kompetentingai įvertina jų būklę. Įžvelgus tam tikrus trūkumus, su klientu suderinami apsaugos sistemos tvarkymo darbai. Reguliariai atliekama priešgaisrinės signalizacijos patikra užkerta kelią bet kokiems signalizacijos gedimams ir garantuoja maksimalų saugumą.

D.U.K.


Kas sudaro priešgaisrinę apsaugos sistemą?

Priešgaisrinę apsaugos sistemą sudaro įvairūs davikliai, kurie yra jautrūs bet kokiam gaisro pavojui. Į tai įeina:

  • Dūmų detektoriai, fiksuojantys ir įspėjantys apie patalpose netikėtai atsiradusius dūmus, kurie gali signalizuoti gaisro pavojų.
  • Šilumos detektoriai, fiksuojantys ir įspėjantys apie netikėtai pakilusią temperatūrą, kurią dažniausiai sukelia liepsna.
  • Rankinės, apie gaisro pavojų įspėjančios,svirtys ar mygtukai, kuriuos įjungti gali pastate esantys asmenys.
  • „Ekskomisarų biuro“ siūlomos priešgaisrinės signalizacijos gali būti prijungtos ir prie mūsų Stebėjimo ir valdymo centro, į kurį bus perduodamas signalas apie gaisro pavojų net ir tuo atveju, jeigu saugomose patalpose nebus jokio žmogaus.
  • Gavę signalą iš saugomų patalpųį „Ekskomisarų biuro“ stebėjimo ir valdymo centrą, nedelsiant išsiųsime greitąjį reagavimo ekipažą, kuris identifikuos kilusį pavojų ir jo šaltinį. Taip pat, reikalui esant, informuosime atitinkamas įstaigas, taip užtikrindami, kad patalpos būtų kuo greičiau apsaugotos nuo potencialios žalos.
Kiek kainuoja priešgaisrinė signalizacija?

Kaip ir kitų apsaugos sistemų atveju, priešgaisrinės signalizacijos kaina Jūsų objekte priklausys nuo įvairių aspektų: patalpų skaičiaus, objekto vietos ir ploto, namų ar kitų objektų išplanavimo, asmeninių Jūsų poreikių.

1646