Jūs skaitote:

Viskas, ką turite žinoti apie mūsų apsaugos sistemų valdymą telefonu

Saugumas – visiems svarbus privalumas arba, jeigu dar tiksliau – būtinoji sąlyga tam, kad jaustumėmės komfortiškai kasdieniame gyvenime. Jeigu savo namuose ar dėl savo turto jaučiamės saugūs – kasdienis komfortas tikrai išauga ir grėsmė patirti nuostolių ar nemalonumų – sumažėja. Ženkliai prie to, ypač šiais laikais, gali prisidėti apsaugos sistemos. Modernias apsaugos sistemas 24/7 jau galima stebėti ir valdyti nuotoliniu būdu.

Beveik visos “Ekskomisarų biuro” apsaugos sistemos gali būti patogiai valdomos „Būk ramus“ programėle nuotoliniu būdu. Būtent šiame straipsnyje ir apžvelgsime, kaip vyksta signalizacijos valdymas telefonu bei kokias dar funkcijas ir naudas ši programėlė suteikia.

Būk ramus – daug galinti programėlė išmaniems iOS ir Android įrenginiams

Tiek Apple App Store, tiek Android Google Play Store parduotuvėse galite rasti nemokamą Būk ramus programėlę. Ją parsisiųsti ir įsirašyti galite nemokamai, o naudotis prisijungus prie paskyros pavyks kiekvienam “Ekskomisarų biuro” klientui.

Programėlė puikiai veiks tiek telefone, tiek planšetiniame kompiuteryje.

Būk ramus programėle galite valdyti savo apsaugos sistemą (įjungti/išjungti), matyti informaciją apie jūsų apsaugos sistemos statusą bei gauti pranešimus apie aktualius įvykius realiu laiku. Be to, su programėle, vos vieno mygtuko paspaudimo pagalba galima išsikviesti greito reagavimo ekipažą, tad ji leidžia maksimaliai padidinti saugumą ir išvengti galimų pavojų.

Pranešimai realiu laiku – puiki prevencija ir galimybė išvengti žalos

Vienas iš didžiausių senos kartos apsaugos sistemos minusų yra tai, jog pranešimus apie įjungtą signalizaciją arba suveikusius jutiklius galima būdavo gauti tik garsinio aliarmo atveju, jeigu pavyksta išgirsti signalizaciją fiziškai. Pati informacija apie įsibrovimą patekdavo tik į apsaugos bendrovės rankas ir tik tada būtų perduodama savininkui.

Tačiau, Būk ramus pagalba pranešimus apie bet kokį pavojų, grėsmę ar pažeidimą realiu laiku gauna ir objekto šeimininkai. Programėlė iš karto praneša apie apsaugos sistemos suveikimus, taip pat matoma, kai apsaugos sistema buvo įjungta ar išjungta, matomi gedimai ir jų pašalinimai ir pan.

Dažnai nepatogumų sukeldavo sistemos aliarmai arba kiti pasikeitimai dėl to, kad dingo elektra ir vėliau ji atsistatė. Su Būk ramus tokių iššūkių sumažėja, kadangi programėlė taip pat praneša apie elektros įtampos dingimą bei atsistatymą.

Na, o svarbiausia yra tai, kad priklausomai nuo prie sistemos prijungtų jutiklių, magnetų tipo, programėlė gali informuoti jus apie: gaisrą ir dūmus, užfiksuotus judesius, pravertus langus ar duris, lango dūžius, vandens pavojų ir užpuolimus, jeigu paspaustas pavojaus – SOS mygtukas.

Paskyros sukūrimas, programėlės naudojimas ir paskyros administravimas

Susikurti paskyrą „Būk ramus“ programėlėje yra labai paprasta – Jums tereikia registracijos lange nurodyti savo kontaktinius duomenis bei sugalvoti slaptažodį prisijungimui. Tuomet pridėkite savo saugomus objektus, nurodydami sutarties numerį bei savo identifikavimo slaptažodį. Galiausiai reikia aktyvuoti apsaugos sistemos valdymą telefonu arba elektroniniu paštu ir, tai atlikus, galima naudotis visais Būk ramus programėlės funkcionalumais.

Programėlės naudotojo paskyra yra lengvai valdoma, tad aktualiausius veiksmus galėsite atlikti labai paprastai ir greitai. Programėlės pagalba galėsite lengvai įjungti ir išjungti signalizaciją, keisti PIN kodus, pridėti naujus objektus, stebėti jų statusą.

Labai patogu, kad nereikės eiti į jokią kitą programėlę ir/ar sistemą tam, kad apmokėtumėte sąskaitas už paslaugas. Dar vienas didelis programėlės privalumas yra patogus remonto ir techniko paslaugų užsakymas, išsirenkant jums patogiausią datą ir laiką.

Programėlė nuolat atnaujinama, tad sulaukus įvairių saugumo, vizualinių bei funkcinių atnaujinimų, visuomet juos įdiekite per oficialią App Store arba Google Play Store programėlių parduotuvę. Atnaujinimai ne tik praplečia programėlės funkcionalumą ir pagerina naudojimo patirtį, tačiau gali išspręsti problemas, pašalinti strigimus, ištaisyti klaidas.

1646